+90 0212 871 19 90 info@badeguldag.com

Cilt Tedavisi kadın ve erkek farkı gözetmeksizin  oluşabilen ciddi problemlerden biridir. Cilt problemleri günümüzde ciddi bir psikolojik bunalıma neden olmakta ve insanları mutsuz etmektedir. İnsanlar genellikle bu sorunu yaşadıkları için özgüven sorunu yaşamakta ve bu sorun gitgide hayatı olumsuz etkilemektedir.Cilt Bakımı ve Cilt Tedavileri uygulanarak ciltteki bu sorunlar tedavi edilmelidir.
Gelişen teknolojinin sağlamış olduğu nimetler ile günümüzde  leke, akne ve kırışıklık gibi birçok deri problemine yönelik tedavi yöntemleri geliştirildi. Bu tedaviler aşağıdaki gibidir.

1- Leke Tedavileri
2- Kök Hücre Tedavisi
3- Medikal Cilt Bakımı
4- Lazerle Kılcal Damar Tedavisi
5- Profesyonel Cilt Bakımı
6- Sivilce ve Akne İzi Tedavisi

Bunlar leke tedavisinde kullanılan tedavi yöntemleridir.

Profesyonel olarak verdiğimiz hizmetlerden biri olan  Cilt Tedavisi ile ilgili bilgi almak yada diğer bir hizmetimiz olan CİLT BAKIMI hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen bizi 0212 871 19 90 numaralı hattan arayın yada İLETİŞİM sayfamızdaki formu doldurup bize ulaşabilirsiniz. Cilt Tedavisi için doğru adresi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Hadi gelin Cilt Tedavisi hakkında bir kaç bilgi verelim.

Enzim Peeling (Işık Peelingi)

Enzim peeling, vucutta salgılanan melaninin koyu renge dönüşmesini sağlayan bir başka enzimin ( tyrosinase ) baskılayarak ciltteki melanin oluşumunu azaltır. Bu da Ciltteki lekeli bölgelerin rengi açılarak etkin bir tedavi sağlanır.

Kimyasal peeling, birkaç kimyasal bileşenin deriye uygulanması ile deride çeşitli derinliklerde kontrollü hasar oluşturulması ve sağlıklı bir derinin ortaya çıkmasını sağlayan uygulama yöntemidir.

Bu yöntemler ve daha fazlası sizin cilt tedaviniz için uygulanabilecek birkaç yöntemdir. Profesyonel kadromuz ile sizin sağlığınıza en uygun tedavi şekli belirlenerek bu tedaviler uygulanmaktadır. Lütfen Bizi aramayı unutmayın.