+90 0212 871 19 90 info@badeguldag.com

Hakkımızda

Kaliteli Yaşam; sağlığı ve gençliği önemseyerek, yaşadığınız her anın kıymetini bilerek keyifle geçirebilmek olmalı. Bu yaşam tarzını, herkes kendisine göre yorumlasa da bunu hayatının merkezine oturtmuş kişiler, gen ve çevrenin etkisi dışında bu uygulamaları yaparak hayat kalitesini daha da yükseltirler. Biz de bu yolda Bade Güldağ Beauty Zone olarak; bu kaliteyi yükseltecek uygulama ve tedavilerde aldığımız eğitimlerle birlikte etiği de ön planda tutarak hareket ediyoruz. Amacımız, insanları birbirinin aynısı yapmaktan ziyade, kişinin kendi içindeki güzelliği çıkararak hayata katabilmek. Yaşın ilerlemesiyle ya da halihazırda olan hasarlarla birlikte kişilerin yaşam kalitesinin bozulmasına engel olarak gereken bilimsel ve tıbbi desteği sağlamaya özen gösteriyoruz

 

TEDAVİLERİMİZ

 

Cilt bakımları, akne tedavisi, peeling, botoks, botoks ile kırışıklık tedavisi, botoks ile gülüş estetiği , kırışıklık tedavileri, cilt gençleştirme, dolgu, leke tedavisi, odaklı ultrason, iple yüz askılama, iple yüz germe, radyofrekans , iğneli radyofrekans, gençlik aşısı , nem aşısı, prp, oksijen terapi, somon DNA, mezolifting, maske uygulamaları, el gençleştirme , saçlı deri bakımı, saç mezoterapisi , kök hücre ile saç tedavisi uygulamaları.

 

Vücut güzelliği için;

 

Selülit, sarkmalar, çatlak ve lokal yağlanmalarda radyofrekans , buzlu şoklu lipoliz, ozonterapi, elektroterapi , beslenme ve diyet danışmanlığı , infrasonic liposuction , pressoterapi , mezoterapi, kılcal damar tedavisi, fokuslu ultrason, lazer epilasyon, genital bölge estetiği ve gıda intoleransı testi uygulamaları yapılmaktadır. Ben ve tüm ekibimle, Bade Güldağ Beauty Zone’da sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız.