+90 0212 871 19 90 info@badeguldag.com

Lazer epilasyondiğer epilasyon çeşitlerine göre sağlık açısından zararsızdır. Ayrıca acısız ve kalıcı bir yöntem olması sebebi ile çok tercih edilir. Tabi bu konuda en önemli kısım uzmanlar tarafından lisanslı cihazlar ve kaliteli solüsyonlar kullanılarak yapılmasıdır. Uzmanlar tarafından epilasyon yapılacak kişinin ciltyapısı, ve uygulama yapılacak bölge incelenerek işleme başlanır. Uzmanlar tarafından ve lisanssız cihazlar ileyağılanişlemlerde kalıcı yanıklar, işlemin kalıcı olmaması gibi yan etkilerle karşılaşılır. Bu gibi sorunlara yer vermemek adınaBadeGüldağBeautyZoneolarak uzman kadromuz ve her yıl yenilenen, düzenli bakımları yapılan cihazlarımız ile sizlere hizmet sunmaktayız. Sizler için özenle hazırlanan ev konforunda dizayn edilmişBeylikdüzülazer epilasyonofisimizde aklınızdaki soruları cevaplamak için güler yüzlü çalışanlarımız ile ücretsiz bilgi vermeye hazırız. İşinde uzman ve sertifikalı çalışanlarımız ile uygun fiyatlı lazer epilasyon hizmeti sunmaktayız.

Lazer epilasyon hizmetimiz sonrasında herhangi bir yan etki oluşmamaktadır. Bazı cilt yapıları nedeni ile uygulama yapılan bölgede geçici kızarıklıklar meydana gelebilmektedir. Bu gibi durumlarda İstanbul lazer epilasyon olarak müşterilerimizin cilt yapısına uygun tavsiye edilen steroid bazlı kremler sayesinde kızarıklığın daha kısa sürede geçmesi için destek verilmektedir. badeguldag.com olarak müşterilerimizin sadece işlem öncesi ve işlem sırasında değil işlem sonrasında da akıllarında oluşan sor işaretlerini giderme konusunda yardımcı olmaktayız. Müşteri memnuniyetini öncelikli amaç edinmiş bir şekilde uygun fiyatlı lazer epilasyon hizmetini muadil firmalarımıza göre maksimum kalite ile sunmaktayız. Müşterimiz olan veya olmayan lazer epilasyon hakkında sorusu bulunan herkesin sorularını cevaplayarak beğeni kazanmaktayız.

Sektörde lider olan konumumuzu korumamıza yardımcı olan siz değerli müşterilerimize her türlü sorununuzda özenle yardımcı olmaktayız. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına son teknoloji cihazlarımızı her yıl güncellemekteyiz. Bu sayede sektörümüzdeki yenilikleri sizlere güncel ve hızlı bir şekilde aktarmaktayız. Bade Güldağ Beauty Zone olarak müşterilerimizi ailemiz olarak görmekteyiz. Ve aile bireylerimiz olan sizleri sadece sorularınız için değil çay ya da kahve ikramımız ile birlikte sohbet etmek için Beylikdüzü lazer epilasyon ofsimize bekleriz.  

 

Bizlere 0212 871 19 90 hattımız üzerinden veya sitemizin İletişim bölümü üzerinden ulaşabilirsiniz.