+90 0212 871 19 90 info@badeguldag.com

Microblading nedir öncelikle bu sorunun cevabını vermek istiyoruz. Microblading 3D kıl tekniği ile ciltte yarı kalıcı küçük iğneler yardımı ile seyrek yada dökülen kaşların daha güzel bir görünüme kavuşması için yapılan bir bakım türüdür. Kaşların doğal görüntüsünü bozmadan ten ve saç rengine uygun olarak seçilen bir nevi kalıcı dövme diyebiliriz.

Kendine önem veren her kadın için kaşlar çok önemlidir. Yüzdeki gülümsemeyi bile etkileyen kaşlar gülümsemenizi bile değiştirebileceğinden bakım yapılması ve düzenlenmesi şarttır. Yüz yapınıza uygun olarak tamamlanmış bir kaş sizi her zaman daha çekici bir hale getirebilir. Microblading artık bir çok kadının yaptırması gereken bir bakım türü olmuştur.

Profesyonel ekibimiz ile size bu konuda yardımcı olmak için çalışıyoruz.Sizin için özel kampanyalar hazırlıyor ve uygun ama kaliteli bir hizmet anlayışı ile sizi bambaşka biri yapmak istiyoruz.

Microblading yaptırmak isteyen müşterilerimize özel hazırlamış olduğumuz kampanyalara KAMPANYALAR sayfamızdan ulaşabilir yada bir çok alanda verdiğimiz hizmetten biri olan KİRPİK LİFTİNG sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. İstediğiniz hizmetimizi seçebilir ve 0212 871 19 90 numaralı hattan yada İLETİŞİM sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz. 

Microblading yaptırmalı mıyım diye kendinize soruyorsanız;

ilk olarak kaşlarınıza takılmıyor olmanız ve dökülmesi yada bozulması hayatın doğal akışına uygun aman boşver demeniz gerekiyor. Eğer bunu diyebiliyorsanız güzelliğinizden ödün vermek istiyorsanız bu işlemi yaptırmanıza gerek olmadığını bilmenizi isterim. Bu sözleri hiçbir kadının söyleyebileceğine inanmadığım için kaşlarımızı her gün boyamaktansa güzel kalıcı bir tasarım ile güzelliğimiz korumaya devam etmemiz şart gibi…

Microblading Nasıl Yapılır?

Microblading işlemi sırasında kaşların arasındaki ve çevresindeki boşluklara özel kalıcı makyaj boyası ile 3D kıl görünümlü çizgilerin yapılması işlemidir. Aslında bir nevi kalıcı makyaj uygulaması diyebiliriz. Kaş kıllarınız kaşlarınız ile aynı renkte ve aynı yönde profesyonel bir ekip tarafından kıllar çiziliyor. Bu işlem yapılırken özel kalıcı makyaj boyaları ile yapıldığından yarı kalıcı olarak uzun süreli kullanabiliyorsunuz.

Bu işlemi yapınca korkmanıza gerek yok çünkü cildinizin üst tabakasına çizilen bu kıl görünümlü çizgileri size karşıdan bakan birinin ayırt etmesi imkansızdır. Bu işlem yapılmadan önce profesyonel bir ekip tarafından cildiniz ve yüz yapınıza gülümsemenize uygun tasarım belirlendiğinden sizinde hoşunuza gideceğinden emin olabilirsiniz. Sizden ricamız yerimizde yaptırmasanız bile bizi ziyaret etmeniz ve yaptığımız işlemleri yerinde görmenizdir. Buraya tıklayıp Haritadan bizi bulabilirsiniz. >>  HARİTA