+90 0212 871 19 90 info@badeguldag.com

Lazer epilasyon yöntemlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Siz işi bize bırakın tebrübeli ekibimiz ile size en uygun lazer epilasyon işlemini biz seçelim…

IPL (Depilasyon)

IPL lazer teknolojisi değildir, sadece yoğunlaştırılmış ışık sistemidir: fotoğraf makinelerindeki flaşın kuvvetlisi olarak düşünebilirsiniz. IPL köklere ulaşıp kıl kökünü tahrip gücüne sahip olmadığından modern bir ağda yöntemi olarak kabul edilir ve sadece geçici kıl dökme etkisi gösterir. Uygulama sırasında cihaz başlığı cilde temas ettiğinden hijyen sorunu olabilir.Bir çok yerde bu ucuz cihazlar lazer diye tanıtılmakta hatta üzerlerine lazer yazılarak yanıltma yapılabilmektedir.

Diode Lazer (Buz-Ütüleme Lazer)

Koyu renk cilt yapısı olanlarda tercih edilir fakat verilen enerji miktarının yüksekliği nedeniyle acı hissi daha fazladır.Cihaz Cilde temas edilerek işlem yapılır. Diode lazerin en eski formlarından “burstmode” Ütüleme lazer olarak  Alma Soprano buz başlıklı cihazlar en iyi sistemdir.Bu yöntem vücudun 2 ton koyu kılı görme özelliğine sahiptir.

 

ALEXANDDRİTE – Boş zaman

Lazer epilasyon amaçlı uygulamasında cildi çok koyu olmayanlar için Alexandrite en etkili ve uygun lazer tipidir. Yüz bölgesi bunun için uygun değildir. İnce ayva tüyleri kalın kıla çevirdiği için belli seanslardan sonra ütüleme sistemine geçiş yapılması gerekir.

 

ALMA SOPRANO ACCORD ­

DÜNYANIN İLK VE TEK 3 DALGA BOYLU LAZER EPİLASYON CİHAZI

Bronz Ten Dahil Tüm Cilt Tiplerinin Epilasyonunda FDA Onayına Sahiptir.

Dünyanın lazer teknolojisi öncülerinden Alma Laser tarafından geliştirilen Soprano ICE Platinum dünyanın ilk ve tek 3 dalga boylu lazer epilasyon cihazıdır.

Soprano ACCORD Alma Lasers patentli, 810 nm dalga boyunda çalışan diode lazer ve Ütüleme Epilasyon teknolojisidir. Soprano diod lazer 810-nm dalga boyuyla epilasyon için altın standarttır. Soprano ACCORD ütüleme lazer epilasyon tekniğiyle çok hızlı ve acısız olup, her türlü kıl ve cilt tipinde rahatlıkla uygulama imkanı sağlar, ütüleme epilasyon bir devrimdir ve Soprano ise bu devrimin mimarı.

Saniyede 10 seri atış özelliği ile acıya ve yanmalara son veriyor, seri atış diye adlandırdığımız bu özellik sayesinde acı çekmek yerine masaj yapılıyormuş hissini yaşatarak hastalarına cok daha kolay uygulama imkanı sunmaktadır.

Dünyada tek orjinal ve patenti üreticisi Alma Lasers firmasına ait olan Ütüleme Epilasyon cihazıdır. Bu teknoloji ile bugüne kadar Türkiye de yüzbinlerce hasta acısız ve ağrısız epilasyon konforunu yaşadı ve sonuç aldı. Birkaç yılda bu kadar noktaya yayılması da bu memnuniyetin bir sonucudur. Artık lazer epilasyon yaptıracak hastalar bilinçli bir şekilde ORJİNAL Ütüleme Epilasyon teknolojisine talep göstermektedirler.

BaşlığındakıDualChillcontactcooling (soğutucu) özelliği tedavilerin cok daha sorunsuz ve acısız geçmesini sağlamaktadır.

DIKKAT! Bizim Lazerlerimiz haricinde ütüleme teknolojisi diye satılan lazerlerin hepsi taklit uzakdogu cihazlarıdır.

LÜTFEN BELGELERİ GÖRMEK İSTEYİN. BU EN DOĞAL HAKKINIZ.

 

  • IN-Motion™️ (Ütüleme Epilasyon™️) teknolojisiyle acısız işlemler sağlar.
  • Soprano XL den tek farkı, tek atışlı klasik diodmodu yoktur, sadece Ütüleme Epilasyon modunda çalışır
  • Safir DualChill ucu ile kontak soğutma sağlar, zimmer ihtiyacı yoktur.
  • 10 Hz tekrar oranına kadar mevcutta en hızlı (12×12 mm uygulama alanı).
  • Her türlü kıl ve cilt tipinde sorunsuz uygulama ve 4 mevsim epilasyon imkanı.
  • 1,350 ms pulse aralığı.
  • “Ütüleme Epilasyon Teknolojisi (IN-Motion)” ile farklılık yaratır.
  • Dokunmatik ekran ile kullanımı kolay hazır parametreler
  • Daha hızlısı ve daha acısız olanı yok. Alma LasersDiod lazerleri ile sizde epilasyon devrimine hazır olun.

Bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz…