+90 0212 871 19 90 info@badeguldag.com

Cilt bakımı kadınlar ve erkekler arasında en çok özen gösterilen bir bakım türüdür. Sadece günümüzde kadınlar değil artık erkeklerde cilt bakımı yaparak kendini özel hissetmektedir. Cilt bakımı yaparken dikkat etmemiz gereken bir çok önemli etken mevcuttur. Genelde yanlış yapılan işlemler sonucunda ciltte lekeler, kırışıklıklar, iltihaplar, siyah noktalar yada sivilceler oluşmakta ve buda kötü bir görüntüye neden olmaktadır. Profesyonel olmayan kişiler tarafından yapılmış işlemlerde genellikle cilt yüzeyi kötüye doğru gitmektedir. Kimi cilt yapısı yağlı, kimi cilt yapısı kurudur. Buna bakmadan alınıp kullanılan ürünler geri dönüşümü çok zor sonuçlar doğurabilmektedir.

Profesyonel ekibimiz ile size cilt bakım hizmeti sağlıyor ve hayattan zevk almanızı, mutlu olmanızı istiyoruz. Birçok sektörde verdiğimiz hizmetlerden biri olan cilt bakımı hizmetimizden sizlerinde faydalanmanızı sağlamak için size özel oluşturmuş olduğumuz kampanyalarımıza ‘ KAMPANYALAR ‘ sayfamızdan ulaşabilirsiniz.Diğer bir hizmetimiz olan ‘ LAZER EPİLASYON ‘ sayfamıza tıklayabilirsiniz. Anneden kızına geçen bu sektörde kendimize güveniyoruz. Tüm ekibimiz ile sizi mutlu etmek için çalışmaya söz veriyoruz. Hayata pozitif bakmak sosyal hayatınızda  ve işinizde mutlu olmak sizin elinizde…

Yaz aylarında güneşin önemi oldukça artmakta fakat güneş bazen cildimize olumsuz etkiler bırakmaktadır. Bu yüzden güneşten korunmamız ve 10.00-15.00 saatleri arasında güneşe çıkmamamız gerekir. Cilt lekelerinden korunmak için size önereceğimiz profesyonel maskeleri kullanabilirsiniz. Cilt bakımı kesinlikle düzenli olarak yapılması gereken bir bakım türü olduğundan bizimle iletişime geçerek profesyonel hizmet almanızı öneriyoruz.

Cilt bakımı yaptırmadığınız da aşağıdaki birçok sorun ile karşılaşabiliriz.

1-Sivilce
2-Lekelenme
3-Siyah Noktalar
4-Göz Altı Sorunları
5-Yağlanma
6-Kuruluk
7-İltihap
8-Kırışıklık

Yüzünüzde çukurlar oluşmasını istemiyor iseniz ve bunları ömür boyu  görmek sizi rahatsız ediyorsa bu durumda, profesyonel cilt bakımı vazgeçilmez bir seçenektir. Cilt bakımı klinikte temiz bir ortamda, profesyonel usta eller tarafından yapılmaktadır. Cilt bakımınızı yaptırmanız için sizlere özel avantajlar için lütfen iletişim sayfasından bizimle iletişime geçin yada 0212 871 19 90 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.