+90 0212 871 19 90 info@badeguldag.com

5g Bölgesel zayıflama uygulaması
sonrasında yapmanız gerekenler sonuç
almanız için çok önemli…

Bölgesel yağlanma Hemen hemen herkes vücudunun belirli kısımlarını değiştirmek ister insanlar bunu takıntı hale getirdiler artık herkes zayıflamak ve fit olmak istiyor özellikle Bel, basen, kalça, kollar ve iç bacak insanların fazla vücut yağlarını depolamaya eğilimli oldukları ortak alanlardır zayıflamak ve fit bir hale gelmek için zaman ve çaba ister öncelikle diyet ve egzersiz yoluyla insanlar daha hızlı ve etkili bölgesel zayıflama yöntemleri ararlar. Bölgesel zayıflamanın en iyi yolu dengeli bir beslenme programını yaşam biçimi haline getirmektir. Bir çok insan üşengeçliğinden dolayı bu uygulamaları yapmazlar ve Mide Küçültme Ameliyatı ile zayıflamayı tercih ederler bu da pek yararlı görünmez ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir ve ölümle sonuçlanabilir. Ameliyat olmadan önce aile hekiminize danışmanız gereklidir.
diğer bir hizmetimiz olan ZAYIFLAMA sayfasına göz atabilirsiniz

Bölgesel yağlanma genellikle bel ve basen çevresindeki yağlanma olarak ikiye ayrılır. Bel çevresindeki yağlanma basen bölgesindeki yağlanmaya oranla sağlık açısından daha risklidir. Bel çevresinde yer alan yağlar iç organlara daha yakın olduğu için daha tehlikeli olarak tanımlanır. Bu durum şeker hastalığına başlangıcına sebep olabiliyor. spor ve diyet vücudunun her bölgesinden eşit olarak yağ yakılmasını sağlar.

Bölgesel zayıflamak isteyen kişilerin yapması gerekenler, metabolizmayı hızlandıran Yeşil Çay ve faydalı olduğu alanlar, armut, elma ve yoğurt gibi gıdalara beslenmeniz gereklidir. Hamurlu besinlerden ve çabuk yağa dönebilen yiyeceklerden uzak durmak gerekli. Pilav, makarna, börek, pasta gibi karbonhidrat açısından zengin yiyeceklerden de uzak durmak gereklidir yağ hücrelerini şişirerek zayıflamaya engel olur. Bunların yerine Et, balık ve en önemlisin de sebze ağırlıklı bir beslenme düzeni geliştirmeniz gereklidir.

 

Metabolizmanızı Hızlandırmak İçin;

1- Sabah kahvaltılarına özen gösterin, düzenli kahvaltı yapın.
2- Kalsiyum ve protein artırın.
3- Günlük 5 saatten az 9 saatten fazla uyumayın.
4- Beslenmenize günde içinde 3 saatten fazla aralık vermeden beslenin.
5- Su ve su içeriği yüksek besinler tüketin.

 

Meyvelerin yanına eklenmiş 10-15 adet çiğ badem ya da fındık ve 1 bardak yağsız süt/kefir tüketmeniz gerekli hem tok kalmanızı sağlayacak hem de metabolizmanızı hızlandıracaktır. İLETİŞİM sayfasından bizimle iletişime geçin yada 0212 871 19 90 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.