+90 0212 871 19 90 info@badeguldag.com

Kirpik Lifting ile güzelleşmek ve uzun süreli kıvrık ve kalkık bir kirpiğe sahip olmak ister misiniz? Kirpik lifting ile ilgi odağı haline gelecek ve güzelliğiniz ile göz kamaştıracaksınız. Özellikle son zamanlarda en popüler kalıcı makyaj uygulamalarından biri olan Kirpik Lifting uygulaması nasıl yapılıyor gelin biraz bakalım. Kirpiklere uzun süreli kıvrık ve kalkık bir etki vermek için profesyonel bir ekip tarafından kirpik çizgisine ilk olarak dikkatlice silikon bir ped yapıştırılıyor sonrasında da profesyonel ekibimiz kirpikleri tek tek geri doğru taranarak yapıştırılıyor. Sadece bu kadar mı tabii ki hayır; hemen ardından da bu kıvraklığı korumak için özel bazı solüsyonlar ile birkaç kez tekrar ederek uygulanıyor. Bazı durumlarda da profesyonel ekibimiz tarafından kirpikler kirpik bigudisine sarılıyor.

Sizde kaliteli bir hizmet alabilmek için bizi tercih edebilir ve profesyonel ekibimiz ile güzel bir görünüme sahip olabilirsiniz.Tek başına bu yetmez diyorsanız da size özel avantajlarımız ile MİCROBLADİNG yada CİLT BAKIMI hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.Bize İLETİŞİM sayfamızdan yada 0212 871 19 90 numaralı telefondan ulaşabilir ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kampanyalarımıza göz atmak ister misiniz? Buraya tıklayarak kampanyalar sayfamızı ziyaret edebilir ve uygun fiyat ve mükemmel kalitemiz ile hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.